Eksklusiv visning: Næringslivet fikk se Toyotas nyeste modeller samlet
Hele ELvolusjonen samlet
Arrangementet ga deltakerne et bredt innblikk i Toyotas satsing på både elektrifisering og praktiske løsninger for ulike segmenter. Blant bilene som ble vist frem var Urban Cruiser, bZ4X og nye bZ4X Touring, den helelektriske Hilux EV, samt den stilfulle Toyota CH-R+.
Produktsjef Tom Fredrik Rygh forteller at dette var en historisk samling. «Det er første gang vi har alle bilene fra ELvolusjonen her, så da må vi samle både presse og annen næring for å vise de frem.»
TOYOTA ELVOLUSJONEN
KAMPANJETILBUD PÅ NYE TOYOTA bZ4X
Vellykket gjennomføring
Arrangementet understreker Toyotas tilnærming til markedskommunikasjon og viktigheten av direkte kontakt med både media og sentrale kunder. Ifølge Matheson var interessen for bilene stor, og oppmøtet fra bransjen betydelig.
«Det har vært rundt 40 eksterne kunder her i dag, så det er veldig bra. Jeg tror det ble en suksess.»